1. Dostawa

Czas dostawy wynosi od 1 do 7 dni roboczych. Czas liczony jest od momentu złożenia zamówienia, z wyjątkiem płatności przelewem – w tym wypadku liczony jest on od dnia zaksięgowania płatności. W wyjątkowych przypadkach zastrzegamy Sobie prawo do wydłużenia czasu dostawy do 14 dni roboczych.

Zakupiony towar może być dostarczony do Państwa po zrealizowaniu płatności na terenie Polski za pośrednictwem następujących firm kurierskich:

 1. UPS – 25 zł,
 2. InPost -20 zł

Wysyłka za pobraniem:

 1. UPS – 30 zł,
 2. InPost -30 zł

Jeśli doręczony towar został uszkodzony podczas transportu, Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z drogą mailową: biuro@taosecrets.pl lub telefonicznie +48 600 416 736. Jeśli Klient nie poinformuje o szkodzie powstałej w czasie transportu, nie ma to żadnego wpływu na ustawowe warunki gwarancji.

W celu bezproblemowej realizacji zamówienia, FAMMA przekazuje odpowiedniej firmie dostawczej adres mailowy i numer telefonu klienta. Przekazanie adresu mailowego i numeru telefonu jest obowiązkowym elementem zawieranej umowy kupna z FAMMA. Klientowi nie przysługuje w tej kwestii prawo wyboru lub odwołania. Więcej informacji jest dostępnych w naszym regulaminie o ochronie danych osobowych.

 

2. Metody płatności i rabaty

Metody płatności

Płatności są realizowane za pośrednictwem platformy Przelewy 24, dostępne jest również płatność przy odbiorze lub przelew na polskie konto bankowe. W określonych przypadkach lub w zależności od wybranego przez klienta rodzaju dostawy, Famma zastrzega sobie prawo akceptacji jedynie niektórych metod płatności. Płatność poprzez wysyłkę gotówki lub czeków nie jest możliwa.

 • Przelewy i przekazy bankowe: Przelewy24
  Szybka, bezpieczna i wygodna metoda płatności. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę internetową swojego banku. Po dokonaniu transakcji automatycznie powrócisz na stronę sklepu TaoSecret’s.
 • Płatność kartami płatniczymi
  Pobranie pieniędzy z rachunku karty następuje w ciągu kilku dni.
 • Płatność za pomocą Apple Pay, Google Pay
 • Płatności mobilne
 • BLIK
 • Płatność gotówką przy odbiorze
 • Przelew na polskie konto bankowe (przedpłata)

Prosimy przelać należną kwotę w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. Nie zastosowanie się do tego terminu spowoduje anulowanie zamówienia.

Dane do przelewu na polskie konto bankowe:

Rachunek bankowy: PKO BP
Nr konta dla przelewów w PLN: 79 1020 2212 0000 5602 0025 2262
Odbiorca: FAMMA Fic Alicja
Adres odbiorcy: ul. Marii Konopnickiej 14, 62-800 Pruszków
Tytuł przelewu: numer zamówienia
Zamawiający: imię i nazwisko
Kwota przelewu: końcowa suma rachunku

 

3. Zastrzeżenie własności.

Towar pozostaje własnością FAMMA, aż do momentu całkowitej zapłaty za towar.